Створено:
${account.created_at}Список логінів:
{%each account.logins %} ${login}Нагадуємо, що робота веб-архіву - безкоштовна як для пацієнтів, так і для медичних центрів і лабораторій, які надсилають у веб-архів результати обстежень і консультативні висновки своїх пацієнтів.
Є декілька способів відправити медичний документ із "МЕДУЧЕТА" до веб-архіву.
Якщо мова йде про результати лабораторних досліджень, які виконуються безпосередньо в медичному центрі, то найбільш зручний варіант - це автоматична відправка готового результату відразу після його перевірки.
В програмі можна зробити такі налаштування, щоб для певних платників програма відправляла результати у веб-архів (наприклад, для платника "Самостійно" або "Термінал", бо це - фізичні особи), а для корпоративних платників (клініки-замовники лабораторних послуг) - не відправляла.
Також готовий результат можна відправити у веб-архів примусово, натискаючи кнопку "Веб".
Якщо ми говоримо про результати лабораторних досліджень, які медичний центр отримує від сторонньої лабораторії, то такі результати можна масово підшивати в електронні картки пацієнтів, і прямо в момент підшивки програма буде автоматично відправляти копію документів у веб-архів.
Про масову підшивку результатів у нас є окремий навчальний відео-ролик .
Якщо медичний центр все ще віддає перевагу роботі із паперовими документами, то їх також можна сканувати, підшивати відскановані файли в історію хвороби і відправляти пацієнту у веб-архів.
Нарешті, якщо лікарі клініки ведуть повноцінну електронну медичну документацію у програмі, то прямо із історії хвороби вони можуть відправити будь-який документ у веб-архів двома кліками мишки.
Після відправки документу до веб-архіву, програма "МЕДУЧЕТ" автоматично відсилає пацієнту СМС-повідомлення із персональними реквізитами доступу: адресу сайту веб-архіву, логін, пароль.
Логін і пароль програма генерує автоматично таким чином, щоб вони були унікальними для кожного пацієнта і не повторювалися у різних клініках. Якщо у пацієнта в програмі внесена адреса email, то це і буде логін. Якщо електронної адреси у пацієнта немає, то логін - це 10-значне число.
Щойно новий документ надходить у веб-архів, виконується перевірка, чи є у цього пацієнта електронна адреса. Якщо у пацієнта є email, то веб-архів відправляє пацієнту додаткове повідомлення про те, що на його ім'я надійшов новий медичний документ.
Ви можете легко вбудувати сайт веб-архіву на одну із сторінок вашого веб-сайту, щоб пацієнт вважав, що доступ до веб-архіву йому надає саме ваш медичний центр. В такому випадку, в СМС-повідомленні, яке програма відправляє пацієнту, буде вказано саме веб-сайт вашої клініки. Нижче наведено приклад такої інтеграції (інтегрована сторінка веб-архіву на сайті медичного центру обведена червоним).
Документи у веб-архіві - це власність пацієнта. Він заплатив медичному центру за ці документи,
і відтепер може робити із ними що завгодно.
Звичайно, найперша можливість -
це перегляд документів. Зараз переглянути документи у веб-архіві пацієнт може і з комп'ютера,
і з будь-якого мобільного телефону або з планшету.
Пацієнт може завантажити документ собі на комп'ютер або на телефон. Може переслати документ прямо із веб-архіву електронною поштою будь-кому. Може видалити документ, якщо вважає це за потрібне.
Нарешті, пацієнт може сам додати у веб-архів інші медичні документи для того, щоб під рукою завжди була електронна історія хвороби у повному варіанті. Мабуть, у кожного із нас зберігаються паперові копії старих консультацій, аналізів, УЗД... Їх можна додати у веб-архів просто фотографуючи на телефон (сканувати довше, але і якість буде вище)! Чому б цього не зробити?!!!
Якщо пацієнт обслуговувався у декількох медичних закладах, і кожна клініка відправляла пацієнту документи до веб-архіву, то для кожної порції документів веб-архів створить для пацієнта окремий обліковий запис. Це і зрозуміло, бо "МЕДУЧЕТ" генерує для одного і того ж самого пацієнта в різних клініках різні логіни для веб-архіву. Новий логін = новий обліковий запис.
Звісно, це не зовсім зручно для пацієнта, тому у нього є можливість об'єднати декілька своїх облікових записів в один. Після об'єднання акаунтів, всі нові документи, які приходять із обох клінік, будуть накопичуватися в "об'єднаному" обліковому запису, і пацієнт зможе заходити на сторінку веб-архіву, використовуючи будь-який із логінів і паролів, що надходили із обох медичних закладів.
Для прискореного входу у веб-архів пацієнт може скористатися опцією авторизації через одну
із соціальних мереж (Facebook, Google...).
Наприклад, якщо адреса email,
яку пацієнт залишив у клініці, співпадає із адресою у Facebook, то пацієнт може увійти на своєму
телефоні або комп'ютері у веб-архів навіть без логіну і паролю. Достатньо клікнути на відповідну
кнопку - і він уже у своєму акаунті веб-архіву. Також пацієнт може створити для входу свій
власний пароль замість паролю, який йому надіслала клініка.
Використання веб-архіву - це круто, зручно і сучасно. Пацієнти можуть переглянути свої медичні документи будь-коли, звідки завгодно і з якого-завгодно пристрою. Хочете доказів? Ми зібрали деяку статистику для цього.
Будь-коли...
Щоночі, починаючи з 0:00 і до 6:00, десятки пацієнтів заходять в свої акаунти у веб-архіві, щоб переглянути і скачати документи. Хто ці люди і для чого вони це роблять в такий час - невідомо. Але це - медичний факт. Чи зможе ваша клініка надати такий сервіс із паперовими документами в будь-яку годину доби і в будь-який день тижня?
Звідки завгодно...
Наводимо для прикладу карту, на якій відмічено країни, з яких пацієнти заходили у веб-архів. Ці дані зібрані сервісом Google Analytics лише за декілька останніх місяців роботи веб-архіву.
Не дивно, що найбільша кількість користувачів заходить на сайт з України - 92%.
Далі йдуть за популярністю: Германія, Голландія, США, Великобританія, Росія, Франція, Польща, Італія... загалом - 94 країни світу... завершує цей список Туніс, Венесуела та Косово (є ще декілька місць, де нам потрібно попрацювати: Гренландія, Монголія, частина Африки і Південної Америки, Нова Зеландія, Антарктида).
Усі пацієнти, що заходили у веб-архів із цих країн - це клієнти українських лікувально-діагностичних закладів, і їм потрібні були копії їхніх медичних документів. Спитайте у них, чи зручно їм було?
З якого-завгодно пристрою...
Знову повертаємося до статистики Google Analytics. З комп'ютера на сайт заходить лише 49% пацієнтів, а 51% віддає перевагу перегляду документів з телефону або планшету. Тому що ці девайси - завжди під рукою: в транспорті, за обіднім столом, у ліжку, і навіть у туалеті. Чи у вас є якісь інші пояснення?
Ми бачимо, що пацієнтам цей сервіс подобається, і вони активно користуються веб-архівом. За статистикою, майже 50% пацієнтів, яким було надіслано документи у веб-архів, переглядають їх, і не по одному разу!
Звичайно, показник відвідувань веб-архіву відрізняться для пацієнтів лабораторій і медичних центрів.
Оскільки лабораторії надсилають у веб-архів документи, з якими пацієнти ще не були знайомі (нові результати аналізів), то пацієнти лабораторій частіше заходять у веб-архів (близько 65%). Пацієнти медичних центрів, у яких на руках вже і так є свіжі консультативні висновки та результати досліджень, звертаються до веб-архіву рідше (40%).
Ще одним фактором, який впливає на частоту відвідувань веб-архіву, є спосіб інформування пацієнтів про відправку документів у веб-архів.
Зрозуміло, що якщо клініка тишком-нишком завантажує документи у веб-архів і нічого про це не каже пацієнтам, то вони туди ніколи і не зайдуть! Бо не знають не лише логіну і паролю, але навіть не здогадуються про сам факт існування такого сервісу.
Але якщо для інформування використовується СМС, то показники відвідувань - максимальні (протягом перших 4 годин після завантаження документа, його переглядає 50% пацієнтів із тих, хто взагалі їх переглядає).
Якщо пацієнту лише друкують реквізити доступу на папері або покладаються на email, який веб-архів відправляє пацієнту у момент надходження нового документу, то загальна кількість переглядів зменшується в 1,5-2 рази.
Давайте вже будемо логічними до кінця, і якщо вже взялися відправляти документи пацієнта у веб-архів, то інформуйте його про це повноцінно і через усі канали зв'язку. Це ж у ваших інтересах, бо таким чином ви не лише повідомляєте пацієнта про новий документ, але і кажете йому: "Дивись, ми тебе любимо, і саме для тебе надаємо такий зручний сервіс! Залишайся з нами!".
Захищений доступ
Українська мова та можливість вибрати мову
Перегляд на будь-якому мобільному пристрої
Зберігання без обмеження у часі
Пересилка документів електронною поштою
Можливість об'єднати декілька облікових записів в один
Вхід через соціальні мережі
Зручний і зрозумілий інтерфейс
Управління обліковим записом
Можливість для пацієнта самостійно завантажувати нові медичні документи
Можливість для пацієнта поділитися своїми документами із певним лікарем
Особистий кабінет для страхової компанії
Ми боїмося віддавати медичні документи пацієнтам. А раптом, вони візьмуть готові результати досліджень і втечуть до конкурентів?
Ми завжди відправляли результати пацієнту електронною поштою. Для чого нам цей веб-архів?
Ми боїмося додаткових витрат, пов'язаних із роботою веб-архіву
Пацієнтам потрібно надсилати СМС-повідомлення про надходження документів у веб-архів. Чи вартий цей сервіс тих 60 копійок, які доводиться витрачати на кожного пацієнта? Чи компенсуєте ви якось ці витрати?
Бондаренко Тетяна Станіславівна, головний лікар
Медичний центр "Савон", Київ
"Вартий!!! Ці витрати враховані у загальній вартості послуги".
Антонюк Євгеній Сергійович, директор
Медичний центр "Інномед", Вінниця
"Так обов’язково! Це значно зменшує навантаження на колл-центр.
Витрати закладені у послугу. Також, зменшуючи навантаження на колл-центр дзвінками про аналізи,
ми збільшуємо кількість дзвінків на запис".
Жиравецький Мирон Іванович, зав.лабораторією
Медичний центр "Біокурс", Львів
"Витрати (аж 60 копійок) закладені в досить рентабельний лабораторний бізнес
і ціну на аналіз. Якщо пацієнт заплатив середній чек 250 грн., то я не можу відмовити
йому в 60 копійках вартості СМСки, яку ми беремо на себе".
Звучить переконливо?
Якщо ви ще не використовуєте веб-архів - долучайтеся. Адже, якщо у вас такого сервісу для пацієнтів немає, а у конкурентів є - це привід задуматися... для пацієнтів...